Uzman Kadro

Konusunda Uzman ve Deneyimli Personelimiz ile 1.Sınıf Kaliteli Üretim

Kaliteli Malzeme

Kalite ve Üretim Standartlara Uygun Dayanıklı ve Kullanışlı Malzeme

Müşteri Memnuniyeti

Müşterinin Beklentisine Odaklı Kalite Anlayışı; Ürün ve Hizmet Çözümleri

Servis ve Garanti

Cihazların Bakım,Arıza ve Tamiri Konusunda Hizmet Temini ve Garantisi
office_work1

2000 yılında GÜRSEL YÜCEL tarafından İSTANBUL İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE havalandırma Firması olarak sektöre adım atan firmamız, 2000 yılında BABADAN OĞULA geçmesiyle dürüstlüğü, saygınlığı ve tecrübesiyle örnek olduğu oğlu ERTAN YÜCEL liderliğinde değişen ülke şartları ve anlayış mantalitesiyle kalitesinden ödün vermeden 2007 yılına dek YÜCELOĞULLARI adı altında faaliyet göstermiş olup 2007 yılı itibari ile YÜCEL HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ olarak faaliyetini başarıyla devam ettirmektedir.

Firmamız, 13 yılı aşkın tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet etmeyi bir görev bilmiştir. Tecrübesiyle, yalnızca firma müşterileriyle değil, aynı branşta hizmet veren firmalarada ışık tutan firmamız, tecrübeli kadrosu ile 2000 yılında GÜRSEL YÜCEL’den aldıkları bayrağı ülke menfaatleri doğrultusunda başarıyla temsil etmekten onur duyar.

Kalite Politikamız: Kaliteli işçilik, gününde teslim, yuksek teknoloji, geniş ekip ve ekipman olanağıyla siz değerli müşterilerimizle birlikte ilerleyeceğimizi umarız.

Müşteri memnuniyeti, bizim için ön planda tutulmaktadır. Müşterilerimizin başarısı, aynı zamanda bizim başarımızdır. Amacımız, müşterilerimiz ile uzun süreli iş ortaklıkları kurmaktır. Bu nedenle, vermiş olduğumuz havalandırma ile ilgili tüm hizmetlerimizden müşterinin memnuniyet duyması çok önemlidir

Müşteri Memnuniyeti  odaklı kalite anlayışı ve çözümleri ile her gün müşteri potansiyelini arttırmakta olan Hücreli Aspiratör, İzmir BUCA SANAYİ SİTESİ Bölgesindeki işletmesinde üretimini gerçekleştirmektedir.